Ubytovací kapacity

K dispozici je návštěvníkům rozsáhlý kemp, historická dřevěná ubikace nebo pokoje s kompletním vybavením v hlavní budově. V kempu lze umístit bez problémů v diskrétních vzdálenostech na desítky stanů nebo obytných vozů. Samozřejmostí je přístup k elektrické síti 240 V, kemp je v noci osvětlen. Historická dřevěná budova ze 30. let minulého století z doby vzniku aeroklubu nabízí 30 lůžek. Obyvatelé kempu a historické ubikace mají k dispozici společné toalety a sprchy v hlavní budově necelých 200 metrů vzdálené.

P1040012

Hlavní budova nabízí ubytování ve třech dvoulůžkových pokojích s TV a ledničkou. Tyto pokoje mají společné sociální zařízení na průchozí chodbičce a je určeno výhradně pro tyto ubytované. Pro rodiny jsou k dispozici 2 pokoje v vlastním toaletou a sprchou, jeden se 4 lůžky a druhý se 3 lůžky. I tyto pokoje jsou vybaveny TV a ledničkou.

Ubytování je možné i pro jednotlivce, ať na výletě nebo pro piloty motorových letounů, kteří si chtějí u nás udělat malou zastávku.

Společenské vybavení a WIFI

V celém areálu letiště, včetně kempu je k dispozici vysokokapacitní a spolehlivé  připojení WIFI, kdykoli budete potřebovat. Společenská místnost v hlavní budově nabízí příjemné posezení u krbu a bar a velkou TV, která se v případě pěveckých vystoupení samozřejmě vypíná.

img_2083_std

Stravování

Na levé straně hangáru H4 je strávníkům určena jídelna o kapacitě až 80 osob a kuchyně. Účastníkům soustředění a jiných akcí běžně zajistíme denní stravování včetně snídaní a večeří, které se připravují v přilehlé kuchyni. Posezení venku je možné ve velkém stanu hned vedle jídelny.

Bazén

V průběhu léta je všem obyvatelům našeho areálu k dispozici nádrž, kterou využíváme jako bazén.

P1040009

Pro podrobnosti, termíny a ceny nás neváhejte kontaktovat.